E-MAIL*
UVEĎTE HESLO*
ZOPAKUJTE HESLO
DRUH PRÁCE*
POČET STRAN*
TERMÍN REALIZACE*
I HODINA*
PREFEROVANÝ REDAKTOR
A CO DÁLE ?
Jak to funguje

Naše Služba umožňuje bezprostřední komunikaci mezi zákazníkem a redaktorem. Nabízíme pomoc při realizaci různých druhů prací, od krátkých esejí, zápočtových prací, přes magisterské a doktorské práce. Umožňujeme neustálý kontakt zákazníka s osobou, která práci píše prostřednictvím naší stránky od začátku spolupráce až po dokončení přípravy práce. O všem rozhodujete Vy: kdo zrealizuje zakázku, kdy zaplatíte nebo jaký posudek dáte redaktorovi. Jednoduše vyplníte jednoduchý a nezávazný formulář a naše platforma Vás provede krok po kroku tím, co musíte udělat pro dokončení Vaší objednávky od začátku až do konce.
Abychom Vám ukázali, jak jednoduché je používání naší Služby, připravili jsme krátké instruktážní video, které představí jednotlivé kroky zadávání a realizace objednávky.

10 realizovaných zakázek
10 to je průměrná úroveň spokojenosti zákazníka
18 celkový počet registrovaných redaktorů
0 celkový počet redaktorů online
0 počet zákazníků online

  • Podejte objednávku bez nutnosti skládání zálohy - stačí vyplnit objednávkový formulář, díky kterému se zaujatí redaktoři dozvědí o nové zakázce a posílají nabídka na její provedení.
  • Hovořte (chatujte) s redaktory, kteří soupeří o objednávku, rozeberte podrobnosti spolupráce, zkontrolujte jejich vzdělání, profesní zkušenosti, názory jiných zákazníků a styl psaní.
  • Zcela zdarma se seznamte se vzorkem Vaší práce, provedeným vybranými redaktory.
  • Zvolte jednoho redaktora, který Vám nejvíce vyhovuje - můžete se řídit kvalitou obdrženého vzorku, stylem psaní, doporučeními jiných zákazníků nebo cenou
  • Zaplaťte za službu jedním z mnoha způsobů platby: on-line převod, platba kartou nebo tradiční převod.
  • Kontaktujte se průběžně s redaktorem, který připravuje Vaši zakázku, ohledně postupu v psaní, doručte mu potřebné materiály a pokyny, pokládejte mu otázky.
  • Vyzvezdněte si svou práci a podělte se s dalšími zákazníky svým názorem na téma obdržené práce a spolupráce s redaktorem.