Menu
Chcete napsat dobrou práci?
Jste na správném místě!

Jak to funguje

Náš Servis umožňuje přímou komunikace mezi zákazníkem a redaktorem. Nabízíme pomoc při realizaci prací různého typu od krátkých esejí, zápočtových prací, až po vzorné magisterské a doktorské práce. Umožňujeme stálý kontakt zákazníka s osobou píšící prostřednictvím naší strany od počátku zahájení spolupráce až do momentu přípravy práce. To Vy o všem rozhodujete: kdo realizuje zakázku, kdy provádíte platbu nebo jaké hodnocení dáte redaktorovi. Stačí, že vyplníte prostý a nezávazný výše uvedený formulář a naše platforma Vás nasměruje krok po kroku co dále dělat, abyste od začátku do konce realizovali Vaši zakázku.

Abychom Vám ukázali, jak snadné je využívání našeho Servisu, připravili jsme krátký instrukční film představující jednotlivé kroky podávání a realizace zakázky.
Podejte objednávku bez placení zálohy

Podejte objednávku bez nutnosti placení zálohy - stačí vyplnit objednávkový formulář, díky kterému se redaktoři se zájmem dozví o nové zakázce a skládají nabídky na její realizaci.

Hovořte s redaktory

Veďte rozhovory (chatujte) s redaktory, kteří chtějí přijmout objednávku, prodiskutujte podrobnosti spolupráce, ověřte jejich vzdělání, odborné zkušenosti, názory jiných zákazníků a styl psaní

Bezplatný vzor práce

Seznamte se s bezplatným vzorem Vaší práce připraveným redaktory.

Zvolte redaktora

Vyberte si jednoho redaktora, který se Vám nejvíce líbí – můžete se řídit kvalitou vzoru, který jste dostali, stylem psaní, doporučením jiných zákazníků nebo cenou

Zaplaťte za službu

Zaplaťte za službu využitím jednoho z možných způsobu plateb, včetně on-line transakcí, plateb kartou nebo tradičními převody.

Kontaktujte redaktora

Kontaktujte průběžně redaktora, který realizuje Vaši zakázku ohledně postupu při psaní, dodejte potřebné materiály a pokyny, pokládejte otázky.

Stáhněte si hotovou práci

Stáhněte si svou hotovou práci a podělte se s jinými zákazníky o svůj názor jak o ní, tak o spolupráci s redaktorem.

NEVÁHEJTE!
DŮVĚŘUJTE NÁM!

Přihlášení do systému

Připomenutí hesla - vpište e-mailovou adresu uvedenou během registrace.

Heslo bude odesláno na uvedenou e-mailovou adresu.
Odeslat

Jsme rádi, že se chcete připojit do naší skupiny. Chcete-li pokračovat v registraci, uveďte svou emailovou adresu, na kterou Vám pošleme ověřovací kód, který prosím zapište za účelem potvrzení.

Odeslat
Založte konto a čekejte na nabídky našich redaktorů.
Nacenění během méně než 1 minuty
Objednat práci

Tato strana využívá soubory cookies ke správnému fungování servisu a k reklamním účelům. Využívání servisu beze změny nastavení pro soubory cookies znamená, že budou ukládány v paměti zařízení. Toto nastavení lze změnit v internetovém prohlížeči. Více informací najdete v našich Zásadách ochrany soukromí.

Čtěte více. Souhlasím