Menu
Chcete napsat dobrou práci?
Jste na správném místě!

Záruky

Uvědomujeme si, že na Internetu je snadné najít mnoho společností poskytujících služby podobné těm našim, ale je obtížné najít společnost, která uctivě a transparentně realizuje pověřené úkoly. Jdeme vstříc našim zákazníkům a nabízíme jim řadu záruk zajišťujících správný průběh transakce.

Záruka kvality

Záruka kvality - přehledný systém hodnocení redaktorů a názorů zákazníka zajišťuje, že Vámi vybraný redaktor realizuje zakázku na vhodné faktické úrovni. Máme také přísné zásady náboru nových redaktorů. Pro připojení k našemu týmu je nutné vyhovět vysokým kvalitativním nárokům, které klademe prostřednictvím našeho servisu. Každý z našich redaktorů má alespoň jeden magisterský titul a velké zkušenosti v oboru. Máte přístup ke všem nezbytným informacím na téma redaktorů - stačí si prohlédnout jejich profily v oddělení "Naši redaktoři" na hlavní straně
Záruka

Záruka vrácení peněz

Záruka vrácení peněz - při platbě za službu se nemusíte strachovat, zda jste správně utratili peníze. Sami odesíláte redaktorovi peníze. Pokud budete nespokojeni a Vaše reklamace bude opodstatněná, zaručujeme Vám adekvátní refundaci. Jinými slovy - krom skutečnosti, že máte přímý kontakt s redaktorem, redakce ve finále rozhoduje, zda byla zakázka vyhotovena patřičně a zda bude zaplacena redaktorovi. Do doby zákazníkova uvolnění poslední platby pro redaktora jsou Vaše peníze bezpečné a mohou být vráceny.
Záruka

Záruka autenticity

Záruka autenticity - služba je realizována na individuální zakázku od základů v souladu se všemi instrukcemi zákazníka. Nemnožíme ani nekopírujeme již napsané práce. V okamžiku odeslání práce zákazníkovi se v jeho prospěch zříkáme autorských majetkových práv k připravenému materiálu. Znamená to, že náš servis již nemá práva k tomu, jak využít dříve napsané práce k dalšímu výdělku.
Záruka

Záruka Důvěrnosti

Záruka důvěrnosti - všechny informace získané od našich zákazníků jsou zcela důvěrné a nejsou sdíleny mimo firmu ani žádným způsobem využívány. Kromě toho vyžadujeme od zákazníků minimální množství údajů typu jméno nebo e-mail. Celá korespondence a ostatní materiály jsou Vaším majetkem, nevyužíváme je žádným způsobem, kromě potřeby realizace Vaší zakázky.
Záruka

Záruka realizace služeb

Záruka realizace služeb - dáváme záruku toho, že Zákazník obdrží práci ve lhůtě a v souladu s požadavky. Kvůli minimalizaci Vašeho rizika náš systém nabízí mj.: možnost přípravy bezplatného vzorku, splátky za každou fázi, možnost podpisu smlouvy – v tomto směru je nutné se obrátit na redakci servisu pomocí sekce "Kontakt s redakcí" v panelu zákazníka
Záruka

Záruka Včasnosti

Záruka Včasnosti - naši redaktoři se vždy snaží dodat objednanou práci ve lhůtě sjednané se zákazníkem. Redaktor zakázku nepřijme, pokud není schopen dodržet lhůtu k jejímu vyhotovení. Pokud by však vznikly okolnosti zpoždění, které nemůžeme ovlivnit, budeme Vás o tom informovat a umožníme Vám využít speciální slevu nebo strany zdarma při realizaci další zakázky.
Záruka

Přihlášení do systému

Téma*


Obsah zprávy*
maximálně 1000 znaků

   *- povinná pole

Připomenutí hesla - vpište e-mailovou adresu uvedenou během registrace.

Heslo bude odesláno na uvedenou e-mailovou adresu.
Odeslat

Jsme rádi, že se chcete připojit do naší skupiny. Chcete-li pokračovat v registraci, uveďte svou emailovou adresu, na kterou Vám pošleme ověřovací kód, který prosím zapište za účelem potvrzení.

Odeslat
Založte konto a čekejte na nabídky našich redaktorů.
Nacenění během méně než 1 minuty
Automatické odhášení nasta…ne po sekundách.
Opravdu si přejete změnit zakázku?

Změna zakázky způsobí:
1. změnu stavu zakázky na čekáme na nabídky
2. odstranění všech nabídek našich redaktorů na realizaci této zakázky.
Po změně podrobností zakázky budete muset počkat na nové nabídky redaktorů.

Opravdu si přejete zrušit zakázku?

Zrušení zakázky způsobí:
1. změnu stavu zakázky na odstraněna
2. odstranění všech nabídek našich redaktorů na realizaci této zakázky.

Vyplatit finanční prostředky

Chcete-li vyplatit finanční prostředky, uveďte prosím následující údaje:
 

Jméno a příjmení
Číslo bankovního účtu


Převod částky: Kč bude odesláno na uvedený účet během 3-4 pracovních dnů.

Objednat práci

Tato strana využívá soubory cookies ke správnému fungování servisu a k reklamním účelům. Využívání servisu beze změny nastavení pro soubory cookies znamená, že budou ukládány v paměti zařízení. Toto nastavení lze změnit v internetovém prohlížeči. Více informací najdete v našich Zásadách ochrany soukromí.

Čtěte více. Souhlasím